Canlı Sonuçlar « Bursa'dan Haber Var!

9 Mayıs 2021 - 03:57
reklam
ALMANYA 3. LİGİ
14:00
Meppen Meppen
- : -
Lübeck Lübeck
15:00
Bayern Münih II Bayern Münih II
- : -
Unterhaching Unterhaching
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Paderborn 07 Paderborn 07
14:30
VfL Bochum VfL Bochum
- : -
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
14:30
FC Heidenheim FC Heidenheim
- : -
Sandhausen Sandhausen
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
14:30
FC Köln FC Köln
- : -
Freiburg Freiburg
16:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Mainz 05 Mainz 05
19:00
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
- : -
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
ALMANYA REGİONALLİGA
ERT
Bischofswerdaer Bischofswerdaer
0 - 0
Altglienicke Altglienicke
ERT
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
0 - 0
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
ERT
Chemnitzer Chemnitzer
0 - 0
Energie Cottbus Energie Cottbus
ERT
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
0 - 0
VfB Auerbach VfB Auerbach
ERT
Berliner AK 07 Berliner AK 07
0 - 0
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
ERT
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
0 - 0
Babelsberg 03 Babelsberg 03
ERT
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
0 - 0
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
ERT
Optik Rathenow Optik Rathenow
0 - 0
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
ERT
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
0 - 0
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
ERT
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
0 - 0
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Richmond Kickers Richmond Kickers
2 - 0
Tormenta Tormenta
90'
North Carolina FC North Carolina FC
1 - 2
Greenville Triumph Greenville Triumph
21'
North Texas North Texas
0 - 0
Chattanooga Red Wolves Chattanooga Red Wolves
05:00
FC Tucson FC Tucson
- : -
Forward Madison Forward Madison
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Orlando City FC Orlando City FC
1 - 1
New York City FC New York City FC
DA
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
1 - 0
Los Angeles FC Los Angeles FC
05:00
Colorado Rapids Colorado Rapids
- : -
Minnesota United FC Minnesota United FC
20:00
Inter Miami CF Inter Miami CF
- : -
Atlanta United FC Atlanta United FC
22:00
Portland Timbers Portland Timbers
- : -
Seattle Sounders Seattle Sounders
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
90'
Indy Eleven Indy Eleven
0 - 2
Tulsa Roughnecks Tulsa Roughnecks
63'
Louisville City Louisville City
1 - 1
Birmingham Legion Birmingham Legion
64'
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
1 - 0
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
64'
Miami FC Miami FC
0 - 1
Hartford Athletic Hartford Athletic
22'
San Antonio FC San Antonio FC
1 - 0
Real Monarchs Real Monarchs
04:30
El Paso Locomotive El Paso Locomotive
- : -
New Mexico United New Mexico United
05:30
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
- : -
Oakland Roots Oakland Roots
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
- : -
Ferroviario do Huambo Ferroviario do Huambo
17:00
Santa Rita Santa Rita
- : -
Progresso Progresso
17:30
CD Huila CD Huila
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
18:00
Williete Williete
- : -
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
20:00
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
- : -
Barracas Central Barracas Central
21:00
Almagro Almagro
- : -
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
21:00
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
- : -
Villa Dalmine Villa Dalmine
21:30
Agropecuario Agropecuario
- : -
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
21:30
Temperley Temperley
- : -
Atlanta Atlanta
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Patronato Patronato
1 - 0
Boca Juniors Boca Juniors
16:00
Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
- : -
Central Cordoba (Sgo. Est.) Central Cordoba (Sgo. Est.)
18:10
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
- : -
Estudiantes Estudiantes
20:30
Racing Club Racing Club
- : -
San Lorenzo San Lorenzo
20:30
River Plate River Plate
- : -
Aldosivi Aldosivi
20:30
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
- : -
Rosario Central Rosario Central
23:15
Lanus Lanus
- : -
Talleres Talleres
23:15
Huracan Huracan
- : -
Independiente Independiente
23:15
Colon Santa Fe Colon Santa Fe
- : -
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
AVUSTRALYA 1. LİGİ
09:05
Melbourne City Melbourne City
- : -
Brisbane Roar Brisbane Roar
11:10
Perth Glory Perth Glory
- : -
Melbourne Victory Melbourne Victory
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
08:00
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
- : -
Canberra Olympic Canberra Olympic
08:00
Gungahlin United Gungahlin United
- : -
Monaro Panthers Monaro Panthers
08:00
Tuggeranong United Tuggeranong United
- : -
Woden Valley Woden Valley
AVUSTRALYA NPL KUZEY
07:30
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
- : -
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
07:30
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
- : -
Weston Bears Weston Bears
09:30
Maitland FC Maitland FC
- : -
Valentine FC Valentine FC
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
11:00
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
- : -
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
07:30
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
- : -
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
08:00
Northbridge Bulls Northbridge Bulls
- : -
Mt Druitt Town Rangers Mt Druitt Town Rangers
08:00
Rockdale Ilinden Rockdale Ilinden
- : -
Sydney II Sydney II
09:00
Sydney Olympic Sydney Olympic
- : -
Blacktown City Blacktown City
AVUSTURYA 1. LİGİ
11:30
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
- : -
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT
Union Gurten Union Gurten
0 - 0
Stadl-Paura Stadl-Paura
ERT
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
0 - 0
Ried (A) Ried (A)
ERT
Hertha Wels Hertha Wels
0 - 0
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
ERT
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
0 - 0
FC Wels FC Wels
ERT
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
0 - 0
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
ERT
Admira WM (A) Admira WM (A)
0 - 0
SV Leobendorf SV Leobendorf
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
15:30
Sturm Graz Sturm Graz
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
15:30
LASK Linz LASK Linz
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
18:00
Rapid Wien Rapid Wien
- : -
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
17:00
Zire İ.K Zire İ.K
- : -
Kabala Kabala
19:15
Sabah Sabah
- : -
Karabağ Karabağ
BELARUS 1. LİGİ
15:30
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
- : -
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
17:30
Isloch Isloch
- : -
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20:30
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
BATE BATE
BELARUS 2. LİGİ
13:30
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
- : -
FC Baranovichi FC Baranovichi
15:30
Shakhtyor Petrikov Shakhtyor Petrikov
- : -
Lida Lida
17:30
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
- : -
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
BELÇİKA 1. LİGİ
17:00
KV Mechelen KV Mechelen
- : -
Oostende Oostende
BREZİLYA ALAGOANO
22:00
Aliança Aliança
- : -
CRB CRB
BREZİLYA AMAZONENSE
22:30
Princesa Solimoes Princesa Solimoes
- : -
Sao Raimundo AM Sao Raimundo AM
BREZİLYA BAİANO
01:30
Bahia Bahia
- : -
Bahia de Feira Bahia de Feira
22:00
Alagoinhas Atletico Clube Alagoinhas Atletico Clube
- : -
Juazeirense Juazeirense
BREZİLYA CARİOCA
DA
Flamengo Flamengo
3 - 0
Volta Redonda Volta Redonda
22:00
Fluminense Fluminense
- : -
AA Portuguesa AA Portuguesa
BREZİLYA CATARİNENSE
22:00
Figueirense Figueirense
- : -
Chapecoense Chapecoense
23:00
Brusque Brusque
- : -
Avai FC Avai FC
BREZİLYA GAUCHO
MS
Internacional Internacional
4 - 1
Juventude Juventude
22:00
Gremio Gremio
- : -
Caxias Caxias
BREZİLYA MARANHENSE
MS
Sampaio Correa Sampaio Correa
4 - 3
Pinheiro AC Pinheiro AC
BREZİLYA PARAENSE
16:00
Tuna Luso Tuna Luso
- : -
Remo Remo
21:30
Castanhal Castanhal
- : -
Paysandu Paysandu
BREZİLYA PARAİBANO
22:00
Cajazeirense de Desportos Cajazeirense de Desportos
- : -
Sousa-PB Sousa-PB
BREZİLYA PARANAENSE
MS
Operario PR Operario PR
3 - 0
Cianorte-PR Cianorte-PR
BREZİLYA PAULİSTA A1
23:00
Inter de Limeira Inter de Limeira
- : -
Guarani Guarani
23:00
Botafogo-SP Botafogo-SP
- : -
RB Bragantino RB Bragantino
23:00
Corinthians Corinthians
- : -
Novorizontino Novorizontino
23:00
Ituano FC Ituano FC
- : -
Santo Andre Santo Andre
23:00
Mirassol Mirassol
- : -
Sao Paulo Sao Paulo
23:00
Sao Caetano Sao Caetano
- : -
Ferroviaria Ferroviaria
23:00
Ponte Preta Ponte Preta
- : -
Palmeiras Palmeiras
23:00
Santos Santos
- : -
São Bento São Bento
BREZİLYA PERNAMBUCANO
21:00
Academica Vitoria Academica Vitoria
- : -
Retro Retro
21:00
Central SC Central SC
- : -
Sete de Setembro EC Sete de Setembro EC
22:00
Nautico Nautico
- : -
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
BREZİLYA PİAUİENSE
15:00
Fluminense PI Fluminense PI
- : -
Picos PI Picos PI
21:45
Flamengo PI Flamengo PI
- : -
Tiradentes PI Tiradentes PI
21:45
AED Altos AED Altos
- : -
Parnahyba Parnahyba
21:45
4 de Julho EC 4 de Julho EC
- : -
River AC River AC
BREZİLYA POTİGUAR
21:00
ACD Potiguar ACD Potiguar
- : -
Assu RN Assu RN
22:00
CE Forca E Luz CE Forca E Luz
- : -
Abc FC Abc FC
BREZİLYA SERGİPANO
22:00
Itabaiana Itabaiana
- : -
Lagarto Lagarto
BULGARİSTAN 1. LİGİ
18:30
Cherno More Varna Cherno More Varna
- : -
Tsarko Selo 2015 Tsarko Selo 2015
20:45
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
- : -
Levski Sofya Levski Sofya
ÇEKYA 1. LİGİ
16:00
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
- : -
Pardubice Pardubice
16:00
Karvina Karvina
- : -
Slovacko Slovacko
18:00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
- : -
Slavia Prag Slavia Prag
20:30
Sparta Prag Sparta Prag
- : -
Banik Ostrava Banik Ostrava
ÇEKYA 2. LİGİ
11:15
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
- : -
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
18:00
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
- : -
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
ÇEKYA 3. LİGİ
ERT
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
0 - 0
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
ERT
MFK Vyskov MFK Vyskov
0 - 0
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
ERT
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
0 - 0
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
ERT
Slovan Rosice Slovan Rosice
0 - 0
Uhersky Brod Uhersky Brod
ERT
Slovacko B Slovacko B
0 - 0
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
ERT
SK Hanacka SK Hanacka
0 - 0
Znojmo Znojmo
ERT
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
0 - 0
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
ERT
Hlucin Hlucin
0 - 0
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
ERT
Zlin B Zlin B
0 - 0
Unicov Unicov
ERT
Dukla Prag II Dukla Prag II
0 - 0
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
ERT
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
0 - 0
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
ERT
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
0 - 0
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
ERT
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
0 - 0
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
ERT
Slavia Prag B Slavia Prag B
0 - 0
SK Rakovnik SK Rakovnik
ERT
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
0 - 0
Viktoria Plzen B Viktoria Plzen B
ERT
Teplice B Teplice B
0 - 0
Pardubice II Pardubice II
ERT
Pribram B Pribram B
0 - 0
Banik Sokolov Banik Sokolov
ÇİN 2. LİGİ
11:00
Zhejiang Greentown Zhejiang Greentown
- : -
Shaanxi Chang'an Shaanxi Chang'an
14:35
Zibo Cuju F.C. Zibo Cuju F.C.
- : -
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
ÇİN SÜPER LİGİ
13:00
Chongqing Liangjiang Athletic Chongqing Liangjiang Athletic
- : -
Henan Songshan Longmen Henan Songshan Longmen
15:00
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
- : -
Guangzhou FC Guangzhou FC
DANİMARKA 2. LİGİ
14:00
Slagelse Slagelse
- : -
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
14:00
Holstebro Holstebro
- : -
Holbæk Holbæk
DANİMARKA SÜPER LİGİ
15:00
Vejle Vejle
- : -
SonderjyskE SonderjyskE
15:00
Lyngby Lyngby
- : -
Horsens Horsens
17:00
Randers Randers
- : -
AGF Aarhus AGF Aarhus
19:00
Brondby Brondby
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
02:30
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
- : -
Emelec Emelec
21:00
Mushuc Runa Mushuc Runa
- : -
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
23:30
Delfin Delfin
- : -
Olmedo Olmedo
EL SALVADOR 1. LİGİ
04:15
Isidro Metapan Isidro Metapan
- : -
Firpo Firpo
ESTONYA 1. LİGİ
15:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
- : -
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
ESTONYA 2. LİGİ
13:00
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
- : -
FC Nomme United FC Nomme United
13:00
JK Pärnu JK Pärnu
- : -
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
13:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
- : -
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
19:00
JK Pärnu JK Pärnu
- : -
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19:00
FC Nomme United FC Nomme United
- : -
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:00
Vikingur Vikingur
- : -
Fuglafjordur Fuglafjordur
17:00
HB Torshavn HB Torshavn
- : -
B68 Toftir B68 Toftir
17:00
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
- : -
EB/Streymur EB/Streymur
17:00
Klaksvik Klaksvik
- : -
B36 Torshavn B36 Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
MS
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
3 - 2
CR Khemis Zemamra CR Khemis Zemamra
MS
Chabab Mohammédia Chabab Mohammédia
0 - 0
FUS Rabat FUS Rabat
MS
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
1 - 0
Hassania Agadir Hassania Agadir
MS
MCO Oujda MCO Oujda
3 - 2
Olympique Safi Olympique Safi
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:00
Vaajakoski Vaajakoski
- : -
GBK GBK
15:00
Reipas Reipas
- : -
JäPS JäPS
18:30
Pepo Pepo
- : -
FC Kiffen FC Kiffen
18:30
NJS NJS
- : -
Atlantis Atlantis
18:30
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
- : -
PeKa PeKa
18:30
EPS EPS
- : -
FC Jazz FC Jazz
18:30
VJS VJS
- : -
HJS Akatemia HJS Akatemia
18:30
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
- : -
PS Kemi PS Kemi
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
- : -
Ilves II Ilves II
18:30
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
- : -
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
16:00
Inter Turku Inter Turku
- : -
Haka Haka
18:30
Mariehamn Mariehamn
- : -
Oulu Oulu
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
18:30
Rovaniemi Rovaniemi
- : -
MP MP
18:30
Ekenas IF Ekenas IF
- : -
Jaro Jaro
18:30
Musa Pori Musa Pori
- : -
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
18:30
Klubi 04 Klubi 04
- : -
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
FRANSA LİGUE 1
14:00
Saint Etienne Saint Etienne
- : -
Marsilya Marsilya
16:00
Angers Angers
- : -
Dijon Dijon
16:00
Strasbourg Strasbourg
- : -
Montpellier Montpellier
16:00
Metz Metz
- : -
Nimes Olympique Nimes Olympique
16:00
Nice Nice
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
18:05
Reims Reims
- : -
Monaco Monaco
22:00
Rennes Rennes
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
4 - 1
Deportivo Sanarate Deportivo Sanarate
DA
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
0 - 0
Sacachispas Sacachispas
20:00
CSD Municipal CSD Municipal
- : -
Iztapa Iztapa
23:00
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
- : -
Coban Imperial Coban Imperial
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Polokwane City Polokwane City
- : -
Bizana Pondo Chiefs Bizana Pondo Chiefs
16:00
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
- : -
Steenberg United Steenberg United
16:00
Richards Bay Richards Bay
- : -
JDR Stars JDR Stars
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
- : -
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
- : -
AEL Limassol AEL Limassol
20:00
Anorthosis Anorthosis
- : -
AEK Larnaca AEK Larnaca
GÜNEY KORE 2. LİGİ
10:00
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
- : -
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
12:30
Chungnam Asan Chungnam Asan
- : -
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
GÜNEY KORE 3. LİGİ
08:00
Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek Citizen
- : -
Changwon City Changwon City
09:00
Hwaseong FC Hwaseong FC
- : -
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
GÜNEY KORE K-LİGİ
10:30
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
- : -
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
ERT
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
0 - 0
Seongnam FC Seongnam FC
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
20:00
Rijeka Rijeka
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
13:15
Emmen Emmen
- : -
Groningen Groningen
15:30
Feyenoord Feyenoord
- : -
Ajax Ajax
15:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
ADO Den Haag ADO Den Haag
17:45
Willem II Willem II
- : -
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
HONG KONG 1. LİG
10:00
Lee Man FC Lee Man FC
- : -
Resources Capital Resources Capital
15:00
Eastern Football Eastern Football
- : -
Happy Valley Happy Valley
İNGİLTERE 1. LİGİ
14:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
14:00
Blackpool Blackpool
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
14:00
Lincoln City Lincoln City
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
14:00
Gillingham Gillingham
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
14:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Peterborough United Peterborough United
14:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
- : -
Hull City Hull City
14:00
Oxford United Oxford United
- : -
Burton Albion Burton Albion
14:00
Sunderland Sunderland
- : -
Northampton Town Northampton Town
14:00
Portsmouth Portsmouth
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
14:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Swindon Town Swindon Town
14:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
- : -
Rochdale Rochdale
14:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
- : -
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:00
Wolverhampton Wolverhampton
- : -
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
16:05
Aston Villa Aston Villa
- : -
Manchester United Manchester United
18:30
West Ham United West Ham United
- : -
Everton Everton
21:00
Arsenal Arsenal
- : -
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
İRAN 1. LİGİ
18:55
Sepahan Sepahan
- : -
Persepolis Persepolis
19:50
Paykan Paykan
- : -
Traktor SC Traktor SC
20:45
Esteghlal Esteghlal
- : -
Zob Ahan Zob Ahan
İSKOÇYA KUPASI
16:15
St Mirren St Mirren
- : -
St Johnstone St Johnstone
İSPANYA 2. LİG B
12:45
Espanyol B Espanyol B
- : -
Orihuela CF Orihuela CF
13:00
Hospitalet Hospitalet
- : -
SCR Pena Deportiva SCR Pena Deportiva
13:00
Villarreal B Villarreal B
- : -
Barcelona B Barcelona B
13:00
Cordoba Cordoba
- : -
Cádiz B Cádiz B
13:00
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
Linense Linense
13:00
Talavera Talavera
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
13:00
Atletico Madrid B Atletico Madrid B
- : -
Villarrubia CF Villarrubia CF
13:00
Las Rozas Las Rozas
- : -
Socuellamos Socuellamos
13:00
Badajoz Badajoz
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
13:00
Burgos Burgos
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
13:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Zamora Zamora
13:00
Real Betis B Real Betis B
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
13:00
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Algeciras Algeciras
13:00
Cornella Cornella
- : -
CF La Nucia CF La Nucia
13:00
Ibiza Ibiza
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
13:00
Alcoyano Alcoyano
- : -
Andorra Andorra
13:00
Calahorra Calahorra
- : -
Amorebieta Amorebieta
13:00
Numancia Numancia
- : -
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
13:00
UD Poblense UD Poblense
- : -
Melilla Melilla
13:00
Coruxo F.C. Coruxo F.C.
- : -
Lealtad Lealtad
13:00
Real Murcia Real Murcia
- : -
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
13:00
AD Merida AD Merida
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
13:00
Tudelano Tudelano
- : -
Real Sociedad B Real Sociedad B
13:00
Villanovense Villanovense
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
13:00
Valladolid B Valladolid B
- : -
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
13:00
Prat Prat
- : -
Atzeneta UE Atzeneta UE
13:00
SD Logrones SD Logrones
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
13:00
Marino de Luanco Marino de Luanco
- : -
Racing Ferrol Racing Ferrol
13:00
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
13:00
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
14:00
Las Palmas B Las Palmas B
- : -
Yeclano Yeclano
18:00
Llagostera Llagostera
- : -
Levante B Levante B
18:00
Arenas Getxo Arenas Getxo
- : -
CD Ebro CD Ebro
18:00
Guijuelo Guijuelo
- : -
CD Covadonga CD Covadonga
18:00
Pontevedra Pontevedra
- : -
Sporting Gijon B Sporting Gijon B
18:00
Portugalete Portugalete
- : -
Izarra Izarra
18:00
Deportivo Alaves B Deportivo Alaves B
- : -
Ejea Ejea
18:00
Getafe B Getafe B
- : -
CD Villarrobledo CD Villarrobledo
18:00
UE Olot UE Olot
- : -
Valencia B Valencia B
18:00
Salamanca UDS Salamanca UDS
- : -
Real Oviedo B Real Oviedo B
19:00
Barakaldo Barakaldo
- : -
Mutilvera Mutilvera
19:00
Racing Santander Racing Santander
- : -
SD Tarazona SD Tarazona
19:00
Don Benito Don Benito
- : -
Navalcarnero Navalcarnero
19:00
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
- : -
El Ejido El Ejido
19:00
Real Union Real Union
- : -
Osasuna B Osasuna B
21:00
Marbella Marbella
- : -
Granada B Granada B
İSPANYA LA LİGA
15:00
Getafe Getafe
- : -
Eibar Eibar
17:15
Valencia Valencia
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
19:30
Villarreal Villarreal
- : -
Celta Vigo Celta Vigo
22:00
Real Madrid Real Madrid
- : -
Sevilla Sevilla
İSPANYA LA LİGA 2
15:00
Mirandes Mirandes
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
17:00
Real Oviedo Real Oviedo
- : -
Sabadell Sabadell
19:15
FC Cartagena FC Cartagena
- : -
Castellon Castellon
19:15
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Girona Girona
İSRAİL 1. LİGİ
19:00
Hapoel Eran Hadera Hapoel Eran Hadera
- : -
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
20:30
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
- : -
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Qviding Qviding
- : -
Linkoping Linkoping
14:00
Hammarby TFF Hammarby TFF
- : -
Gefle Gefle
14:00
Umea Umea
- : -
Karlstad Karlstad
16:00
IFK Haninge IFK Haninge
- : -
Pitea Pitea
17:00
Trollhattan Trollhattan
- : -
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Degerfors Degerfors
- : -
Djurgarden Djurgarden
16:00
Mjallby Mjallby
- : -
Östersund Östersund
18:30
Malmö Malmö
- : -
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Vasalund Vasalund
- : -
Norrby Norrby
16:00
IK Brage IK Brage
- : -
Helsingborg Helsingborg
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
17:00
St. Gallen St. Gallen
- : -
Sion Sion
17:00
Luzern Luzern
- : -
Servette Servette
17:00
Lausanne Lausanne
- : -
Zurich Zurich
İTALYA SERİE A LİGİ
13:30
Genoa Genoa
- : -
Sassuolo Sassuolo
16:00
Hellas Verona Hellas Verona
- : -
Torino Torino
16:00
Benevento Benevento
- : -
Cagliari Cagliari
16:00
Parma Parma
- : -
Atalanta Atalanta
19:00
Roma Roma
- : -
Crotone Crotone
21:45
Juventus Juventus
- : -
Milan Milan
İTALYA SERİE C LİGİ
16:00
Lecco Lecco
- : -
Grosseto Grosseto
16:30
Palermo Palermo
- : -
Teramo Teramo
18:30
Matelica Matelica
- : -
Sambenedettese Sambenedettese
18:30
Albinoleffe Albinoleffe
- : -
Pontedera Pontedera
18:30
Triestina Triestina
- : -
Virtus Verona Virtus Verona
18:30
Catania Catania
- : -
Foggia Foggia
18:30
Juve Stabia Juve Stabia
- : -
Casertana Casertana
18:30
Pro Patria Pro Patria
- : -
Juventus II Juventus II
İZLANDA PREMİER LİGİ
22:15
Keflavik Keflavik
- : -
Stjarnan Stjarnan
22:15
FH FH
- : -
Valur Valur
JAPONYA J-1 LİGİ
07:00
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
08:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
08:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
09:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
09:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
10:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
11:00
Kashima Antlers Kashima Antlers
- : -
FC Tokyo FC Tokyo
JAPONYA J-2 LİGİ
07:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
- : -
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
07:00
Sagamihara Sagamihara
- : -
Machida Zelvia Machida Zelvia
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
- : -
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
08:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
- : -
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
08:00
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
- : -
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
08:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
- : -
Tochigi SC Tochigi SC
08:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
- : -
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
08:00
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
- : -
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
09:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
- : -
Omiya Ardija Omiya Ardija
10:00
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
- : -
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
13:00
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
- : -
Aktobe Lento Aktobe Lento
15:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
- : -
Atyrau Atyrau
17:00
FC Turan FC Turan
- : -
Kyzylzhar Kyzylzhar
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
23:00
Atletico Nacional Atletico Nacional
- : -
Millonarios Millonarios
LETONYA VİRSLİGA
15:00
Riga FC Riga FC
- : -
FK Liepaja FK Liepaja
17:00
Valmiera Valmiera
- : -
Noah Jurmala Noah Jurmala
19:30
FS Metta LU FS Metta LU
- : -
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
LİTVANYA A LYGA
13:00
FK Riteriai FK Riteriai
- : -
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
19:00
Nevezis Nevezis
- : -
Suduva Suduva
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
-
US Mondorf US Mondorf
- 0
Swift Hesperange Swift Hesperange
-
Differdange 03 Differdange 03
- 0
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
-
Union Titus Petange Union Titus Petange
- 0
Rodange Rodange
MACARİSTAN 1. LİGİ
18:30
Diosgyor Diosgyor
- : -
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
18:30
Kisvarda FC Kisvarda FC
- : -
Paksi FC Paksi FC
18:30
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
- : -
Budafoki MTE Budafoki MTE
MACARİSTAN 2. LİGİ
18:00
Kazincbarcikai Kazincbarcikai
- : -
Gyirmot Gyirmot
18:00
Soroksár Soroksár
- : -
Kaposvar Kaposvar
18:00
Csakvári TK Csakvári TK
- : -
BFC Siofok BFC Siofok
18:00
Gyor Gyor
- : -
Szeged Szeged
18:00
Szentlorinc Szentlorinc
- : -
Debreceni Debreceni
18:00
Bekescsaba Bekescsaba
- : -
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
18:00
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
- : -
Budaors FC Budaors FC
18:00
Dorogi Dorogi
- : -
Ajka Ajka
18:00
DEAC DEAC
- : -
Pecsi Pecsi
21:00
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
- : -
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
MAKEDONYA 1. LİGİ
-
Belasica Belasica
- 0
Akademija Pandev Akademija Pandev
-
Borec Borec
- 0
Renova Renova
-
FC Shkupi FC Shkupi
- 0
Pelister Pelister
-
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
- 0
FK Vardar FK Vardar
-
Makedonija GP Makedonija GP
- 0
Shkendija 79 Shkendija 79
-
Rabotnicki Rabotnicki
- 0
FK Sileks FK Sileks
MALEZYA SÜPER LİGİ
17:00
Melaka United Melaka United
- : -
Petaling Jaya City Petaling Jaya City
17:00
Perak Perak
- : -
Pahang Pahang
17:00
Selangor FA Selangor FA
- : -
Terengganu Terengganu
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
1 - 1
Tepatitlan Tepatitlan
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
DA
Atlas Atlas
0 - 0
Tigres Tigres
05:15
Santos Laguna Santos Laguna
- : -
Queretaro Queretaro
MISIR 1.LİGİ
22:30
ENPPI ENPPI
- : -
Al Ittehad Alexandria Al Ittehad Alexandria
22:30
Pyramids FC Pyramids FC
- : -
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
22:30
Al Masry Al Masry
- : -
Misr El Makasa Misr El Makasa
22:30
El Geish El Geish
- : -
Ghazl Al Mehalla Ghazl Al Mehalla
NİJERYA PREMİER LİGİ
00:00
Rivers United Rivers United
- : -
Kano Pillars Kano Pillars
00:00
Enyimba Enyimba
- : -
Adamawa United Adamawa United
00:00
Nasarawa United Nasarawa United
- : -
Warri Wolves FC Warri Wolves FC
00:00
Lobi Stars Lobi Stars
- : -
Enugu Rangers Enugu Rangers
00:00
Sunshine Stars Sunshine Stars
- : -
Dakkada Dakkada
00:00
MFM MFM
- : -
Abia Warriors Abia Warriors
00:00
Ifeanyi Uba Ifeanyi Uba
- : -
Kwara United Kwara United
00:00
Jigawa Golden Stars Jigawa Golden Stars
- : -
Wikki Tourist Wikki Tourist
00:00
Akwa United Akwa United
- : -
Heartland Owerri Heartland Owerri
00:00
Plateau United Plateau United
- : -
Katsina United Katsina United
18:00
Nasarawa United Nasarawa United
- : -
Kwara United Kwara United
18:00
Plateau United Plateau United
- : -
Abia Warriors Abia Warriors
18:00
Akwa United Akwa United
- : -
Sunshine Stars Sunshine Stars
18:00
Enyimba Enyimba
- : -
Enugu Rangers Enugu Rangers
18:00
Warri Wolves FC Warri Wolves FC
- : -
Kano Pillars Kano Pillars
18:00
Katsina United Katsina United
- : -
Wikki Tourist Wikki Tourist
18:00
Adamawa United Adamawa United
- : -
Heartland Owerri Heartland Owerri
18:00
Ifeanyi Uba Ifeanyi Uba
- : -
MFM MFM
18:00
Rivers United Rivers United
- : -
Dakkada Dakkada
NORVEÇ 2. LİGİ
ERT
Oygarden FK Oygarden FK
0 - 0
Fløy Fløy
ERT
Moss Moss
0 - 0
Brattvag Brattvag
ERT
Fram Larvik Fram Larvik
0 - 0
Sotra Sotra
ERT
Kjelsas Kjelsas
0 - 0
Vard Haugesund Vard Haugesund
ERT
Levanger Levanger
0 - 0
Skeid Skeid
ERT
Kongsvinger Kongsvinger
0 - 0
Kvik Halden Kvik Halden
ERT
Tromsdalen Tromsdalen
0 - 0
Asker Asker
ERT
Baerum Baerum
0 - 0
Floya Floya
ERT
Notodden Notodden
0 - 0
Rosenborg 2 Rosenborg 2
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Molde Molde
- : -
Kristiansund BK Kristiansund BK
19:00
Viking Viking
- : -
Brann Brann
19:00
Bodo Glimt Bodo Glimt
- : -
Tromso Tromso
19:00
Odds BK Odds BK
- : -
Sandefjord Sandefjord
21:00
Valerenga Valerenga
- : -
Rosenborg Rosenborg
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
1 - 2
Club Guarani Club Guarani
DA
Cerro Porteno Cerro Porteno
2 - 0
Nacional Nacional
PERU PRİMERA - APERTURA
90'
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
1 - 1
Ayacucho FC Ayacucho FC
23:30
Sport Huancayo Sport Huancayo
- : -
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
- : -
Widzew Lodz Widzew Lodz
16:00
LKS Lodz LKS Lodz
- : -
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
POLONYA 2. LİGİ
18:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
- : -
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
Warta Poznan Warta Poznan
- : -
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
18:30
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Legia Varşova Legia Varşova
PORTEKİZ 2. LİGİ
16:00
Cova Piedade Cova Piedade
- : -
Vizela Vizela
17:00
Arouca Arouca
- : -
Casa Pia Casa Pia
19:30
Leixoes Leixoes
- : -
FC Porto B FC Porto B
22:30
Varzim Varzim
- : -
Penafiel Penafiel
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:00
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
- : -
Maritimo Maritimo
22:00
Gil Vicente Gil Vicente
- : -
Braga Braga
ROMANYA LİGA 1
14:00
UTA Arad UTA Arad
- : -
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
16:30
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
19:00
CS U Craiova CS U Craiova
- : -
Botosani Botosani
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
15:30
Macva Sabac Macva Sabac
- : -
Vojvodina Vojvodina
15:30
Spartak Subotica Spartak Subotica
- : -
FK Indija FK Indija
15:30
Radnicki Nis Radnicki Nis
- : -
Rad Rad
15:30
Backa Topola Backa Topola
- : -
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
15:30
Metalac Metalac
- : -
OFK Backa OFK Backa
17:40
Cukaricki Cukaricki
- : -
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
19:45
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
- : -
Zlatibor Cajetina Zlatibor Cajetina
SİNGAPUR 1. LİGİ
15:30
Hougang United Hougang United
- : -
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
15:30
Lion City Sailors Lion City Sailors
- : -
Geylang United Geylang United
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Nitra Nitra
- : -
SKF Sered SKF Sered
19:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
SLOVENYA 1. LİGİ
16:00
Gorica Gorica
- : -
Domzale Domzale
17:45
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
- : -
Maribor Maribor
21:00
Koper Koper
- : -
Aluminij Aluminij
SPOR TOTO 1. LİG
18:00
Bursaspor Bursaspor
- : -
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
18:00
Altay Altay
- : -
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
18:00
Aydeniz Et Balıkesirspor Aydeniz Et Balıkesirspor
- : -
Altınordu Altınordu
18:00
Ankaraspor Ankaraspor
- : -
İstanbulspor İstanbulspor
20:30
Menemenspor Menemenspor
- : -
Adana Demirspor Adana Demirspor
20:30
Adanaspor Adanaspor
- : -
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
20:30
Tuzlaspor Tuzlaspor
- : -
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
ERT
Lautaro de Buin Lautaro de Buin
0 - 0
Copiapó Copiapó
19:00
Deportes Iquique Deportes Iquique
- : -
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
0 - 3
Melipilla Melipilla
26'
Colo Colo Colo Colo
0 - 0
Palestino Palestino
19:00
Curico Unido Curico Unido
- : -
Huachipato Huachipato
22:30
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
- : -
Univ. de Chile Univ. de Chile
TACİKİSTAN 1. LİGİ
-
Fayzkand Vose Fayzkand Vose
- 0
FK Eskhata FK Eskhata
-
Istiqlol Dushanbe Istiqlol Dushanbe
- 0
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
TUNUS 1. LİGİ
15:30
AS Slimane AS Slimane
- : -
Rejiche Rejiche
15:30
CA Bizertin CA Bizertin
- : -
Esperance Tunis Esperance Tunis
15:30
CS Sfaxien CS Sfaxien
- : -
JS Kairouan JS Kairouan
15:30
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
- : -
Etoile Sportive Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui
15:30
Tataouine Tataouine
- : -
Stade Tunisien Stade Tunisien
15:30
Etoile Sportive Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui
- : -
US Monastir US Monastir
15:30
Club Africain Club Africain
- : -
Olympique de Beja Olympique de Beja
UKRAYNA PREMİER LİGİ
17:00
Minai Minai
- : -
Vorskla Vorskla
17:00
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
- : -
Olexandria Olexandria
17:00
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
17:00
FC Lviv FC Lviv
- : -
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
17:00
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
Rukh Lviv Rukh Lviv
17:00
FC Mariupol FC Mariupol
- : -
Desna Desna
17:00
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
Inhulets Inhulets
ÜRDÜN 1. LİGİ
22:30
FC Ma'an FC Ma'an
- : -
Al-Wihdat Al-Wihdat
22:30
Al-Jalil Al-Jalil
- : -
Al Salt Al Salt
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Gran Valencia Gran Valencia
1 - 0
Yaracuyanos Yaracuyanos
25'
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
1 - 0
Trujillanos FC Trujillanos FC
23:00
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
- : -
Carabobo FC Carabobo FC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
15:00
PAOK PAOK
- : -
Aris Aris
17:15
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
- : -
Olympiakos Olympiakos
19:30
Panathinaikos Panathinaikos
- : -
AEK AEK
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
14:45
Ionikos Ionikos
- : -
Xanthi Xanthi
14:45
Levadiakos Levadiakos
- : -
Diagoras Diagoras
14:45
Ergotelis Ergotelis
- : -
PAE Chania PAE Chania
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 38 81 45
2 Fenerbahçe 38 79 31
3 Galatasaray 38 78 39
4 Trabzonspor 38 67 12
5 Atakaş Hatayspor 38 60 10
6 Demir Grup Sivasspor 38 59 9
7 Aytemiz Alanyaspor 38 57 13
8 Gaziantep FK 38 55 8
9 Fatih Karagümrük 38 54 7
10 Göztepe 38 51 3
11 İttifak Holding Konyaspor 38 48 1
12 Çaykur Rizespor 38 45 -15
13 Helenex Yeni Malatyaspor 38 44 -2
14 Medipol Başakşehir 38 44 -14
15 Kasımpaşa 38 43 -11
16 Fraport TAV Antalyaspor 39 43 -14
17 Hes Kablo Kayserispor 38 40 -16
18 MKE Ankaragücü 38 38 -16
19 BB Erzurumspor 39 37 -25
20 Gençlerbirliği 38 35 -33
21 Yukatel Denizlispor 38 28 -32
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 84 62
2 Hekimoğlu Trabzon 36 71 43
3 Kocaelispor 36 68 27
4 Ankara Demirspor 36 65 20
5 Anagold 24Erzincanspor 36 62 20
6 Sarıyer 36 61 18
7 Afjet Afyonspor 36 57 7
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 57 6
9 Uşakspor A.Ş. 36 55 9
10 Çorum FK 36 54 24
11 Kahramanmaraşspor 36 37 -19
12 Zonguldak Kömürspor 36 36 -16
13 Niğde Anadolu FK 36 36 -15
14 İnegölspor 36 35 -12
15 Şanlıurfaspor 36 34 -29
16 Ergene Velimeşespor 36 31 -28
17 Gümüşhanespor 36 30 -43
18 Sancaktepe FK 36 26 -44
19 Hacettepe 36 25 -30
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 35 85 53
2 Sakaryaspor 35 66 30
3 Kırşehir Belediyespor 35 65 23
4 Kırklarelispor 35 63 26
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 35 63 23
6 Bodrumspor 35 58 27
7 Etimesgut Belediyespor 35 58 26
8 Turgutluspor 35 52 -9
9 Karacabey Belediyespor 35 49 9
10 Tarsus İdman Yurdu 35 49 6
11 Serik Belediyespor 35 49 1
12 Pendikspor 35 47 11
13 Pazarspor 35 47 0
14 Bayburt Özel İdarespor 35 44 -10
15 Sivas Belediyespor 35 40 4
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 35 39 -2
17 GMG Kastamonuspor 35 36 -20
18 Tetiş Yapı Elazığspor 35 29 -33
19 Mamak FK 35 24 -78
20 Kardemir Karabükspor 35 2 -87
reklam